JBautodíly » Autobaterie » Nabíječe


Startovací zdroj a power banka 2V1 GL7

Novinka
Naše cena s DPH:3 190 Kč
Cena bez DPH:2 636 Kč
Dostupnost:zboží na dotaz
Kód zboží:OS-GL7
Záruka:24 měsíců
Výrobce:NEW MAGIC
 ks
Startovací zdroj a power banka 2V1 GL7
Startovací zdroj a power banka 2V1 GL7

Popis: Startovací zdroj a power banka 2V1 GL7

Vítejte v budoucnosti! Představujeme novou generaci startovacích zdrojů pro osobní automobily.
Jsou výkonné, kompaktní a mají navíc další funkce, které můžete využít nejen na cestách.

Booster - powerbanka GL7
je určena nejen pro motoristy, ale prakticky pro celou rodinu. Rychle se stane nepostradatelnou součástí vašich outdoorových aktivit. Na výletech mimo civilizaci můžete nabíjet svou přenosnou elektroniku, večer si můžete svítit, nebo blikáním přivolat pomoc, v interiéru auta si můžete GLsedmičkou čistit vzduch a za jízdy ji zase nabíjet ze zdířky pro zapalovač. Ale hlavně jde o jistotu v nesnázích právě pro řidiče! Už nebudete muset s sebou vozit kabely a spoléhat se na někoho, kdo pojede okolo. Naopak vy sami můžete druhým pomoci! Na zasněžených horách, v odlehlých koutech přírody, na pláži či v kempu, ale i na sídlišti brzy ráno, všude máte přibalenou jistotu - Booster powerbanku 2v1 GL7.

Booster GL7
je moderní zařízení vybavené nejnovějšími technologiemi. Za svůj výkon vděčí především vysocezátěžovým Li-Pol bateriím uvnitř. Ty jsou schopny vyvinout extrémně vysoký proud pro pomocný start. Dvanáctivoltový výstup je uzpůsoben k zapojení startovacích kabelů s kleštěmi, které se připojují přímo k autobaterii. V extrémních podmínkách zimy nebo při hlubokém vybití autobaterie tak můžete úspěšně použít GL7 k pomocnému startu. Booster lze také použít jako záložní zdroj při výměně autobaterie, vozidlo díky tomu nezaznamená přerušení napájení a nedojde ke ztrátě dat (řídící jednotka, autorádio apod.)

Booster GL7
je také silná a výkonná power banka, nebo chcete-li česky, akumulátorová nabíječka. Mobilní telefony, MP3 přehrávače, herní přenosné konzole, iPady, tablety, e-cigarety a mnoho další spotřební elektroniky - to vše zvládá GL7 nabít v extrémně krátkém čase. Powerbanka je vybavena klasickým výstupem USB a multikabelem pro nabíjení všech běžných přenosných zařízení, ale jako jedna z prvních je také už vybavena nejnovější verzí konektoru USB-C, který se stává sjednoceným celosvětovým standardem. Pro představu: powerbankou GL7 nabijete iPhone 5S až pětkrát, přičemž jedno nabíjení bude trvat necelé dvě hodiny!

Třešinkou na dortu jsou dvě zdánlivě nedůležité funkce GLsedmičky:

Svítilna s výkonnou LED diodou, která umí i blikat pro případy S.O.S. situací. Svítivost 200lm je dostatečná i na větší vzdálenosti a s obrovskou kapacitou 44Wh dokáže svítit desítky hodin!

Trochu zvláštní funkcí je pak ionizátor. Možná se podivíte: čistič vzduchu v powerbance..? Ale proč ne? Hodiny strávené jízdou v automobilu dávají našemu organizmu zabrat, a přestože jsou naše vozy samý filtr, určitě z jejich klimatizací a ventilátorů nedýcháme nic moc zdravého... Na GL7 stačí spustit generátor záporných iontů a za chvíli se vám lépe dýchá, cítíte se koncentrovanější a energičtější, což je pro řidiče významný benefit. Spotřeba spuštěného ionizátoru je velmi nízká, takže může být puštěný hodně dlouho!

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ ÚDAJE:

STARTOVACÍ NAPĚTÍ   12V
KAPACITA VNITŘÍHO AKUMULÁTORU
  44,4Wh (~ 8.900mAh), Li-Pol vysoce zátěžová baterie
VÝSTUPNÍ NABÍJECÍ PROUD
  USB 5V/2A, USB-typeC 5V/3A
STARTOVACÍ PROUD
  12V/300A (špičkový proud 450A)
NAPÁJENÍ   AC 100-240V síťový adapter 15V/1A, autonabíječka 12V/1A
INDIKACE NABÍJENÍ   4x LED dioda
FUNKCE   booster, power banka, záložní zdroj, LED svítilna, ionizátor
délka   173mm
šířka   75mm
výška   33,5mm
OBSAH BALENÍ   GL7, 2x nabíječka, start. kabely, multikabel USB, transportní kufřík, český manuál
OCHRANA  

přepólování, přebíjení, podpětí

POUŽITÍ  

pomocný start vozů do objemu 2.5l diesel, USB nabíjení přenosné elektroniky, výkonná svítilna

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI GL7

Špičková technologie, maximální bezpečnost, univerzálnost použití, robustní konstrukce, vysoký uživatelský komfort, extrémní hodnoty výkonu a kapacity, skvělý poměr cena/výkon.

 Nejvyšší výkon - díky nejnovější generaci Li-Pol baterií nabízí maximální proudy pro start. Svým výborným poměrem cena/výkon předčí konkurenci!

Více možností - GL7 je univerzální pomocník - nejen že s ním nabijete mobil, tablet, iPad, MP3 přehrávač a monoho dalších portable přístrojů, ale pomůže nastartovat automobil v těžkých situacích!

Více bezpečí - robustní konstrukce, přesné zpracování, nadstandardní izolace, ochrana proti přetížení a přepólování, pevné transportní pouzdro.

Nejnovější trendy - jako jeden z prvních takových výrobků má ve výbavě výstup USB typu C, celosvětově uznané standardní rozhraní pro nabíjení a datové přenosy, kterým bude vybavena veškerá přenosná elektronika!

 Vysoký startovací výkon - 300A zvládne nastartování dieselového motoru o objemu až 2,5ltr

  • Univerzálnost - Využije celá rodina na cestách!
  • Bezpečnost - perfektní izolace a ochrana obvodů, všechny výstupy jsou chráněny krytkami
  • Vždy něco navíc - nejnovější USB, výkonná svítilna, čistička vzduchu (ionizátor)
  • Ihned k použití - nic nedokupujete, vše je už zabaleno a připraveno do akceDotaz k produktu Startovací zdroj a power banka 2V1 GL7

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail: *
Číslo "10" slovy: *
Váš dotaz: *